O nás

Pojďte s námi na procházku světem projektů – naučíme Vás řídit vaše projekty tak, abyste byli spokojeni Vy, Vaši zaměstnanci a tím pádem i Vaši zákazníci.

Naší hlavní činností je oblast firemního rozvoje postavená na jednoduchých principech projektového řízení.

Organizujeme semináře na odborná témata a realizujeme efektivní konzultace, jež našim zákazníkům umožňují osobní přístup a rychlé odpovědi na jejich otevřené otázky.

V případě, že společnost potřebuje rychle a efektivně zavést změny, jež mají dopad na chod firmy a zaměstnance, nabízíme efektivní pomoc, jež skrývají moderované workshopy zkušenými facilitátory.

Rovněž nabízíme průvodce na cestě osobního rozvoje, jež jde ruku v ruce s rozvojem firemním. V této oblasti spolupracujeme s osvědčenými partnery – prověřenými na základě referencí. Do našeho portfolia spadají rovněž otevřené semináře, či intenzivní tréninky.

S našimi klienty vždy pracujeme tak, abychom poskytovali komplexní služby „ušité na míru“. Naším cílem je spokojený klient a jeho úspěšný firemní i osobní rozvoj.

Naší přidanou hodnotou je nadhled, se kterým přistupujeme k řešení každé situace a naše zkušenosti z mnoha projektů, jimiž členky našeho týmu za svou životní praxi prošly.

Reference

Výňatek firem, pro které jsme připravovali projekty.